.Acronis Cyber Protect – Backup to najprostsze i jedno z najszybszych na świecie rozwiązań do tworzenia kopii zapasowych wszystkich twoich danych znajdujących się na systemach lokalnych, zdalnych, w chmurach prywatnych i publicznych oraz na urządzeniach mobilnych. Produkt występuje w 2 edycjach: Standard oraz Advanced.

GŁÓWNE CECHY PRODUKTU:
Kompletna ochrona danych firmy

Chroni całą swoją infrastrukturę chmury hybrydowej, łącznie z systemami fizycznymi, środowiskami wirtualnymi, aplikacjami w chmurze, stacjami roboczymi i laptopami oraz urządzeniami mobilnymi.

Najszybsze na świecie przywracanie kopii

Minimalizuje czasy RTO do sekund dzięki zastosowaniu funkcji Acronis Instant Restore™, która uruchamia dowolną kopię zapasową w postaci maszyny wirtualnej VMware lub Hyper-V, bezpośrednio z magazynu kopii zapasowych, bez konieczności przenoszenia danych czy wymogu posiadania awaryjnego sprzętu.

Elastyczne opcje składowania kopii

Zapewnia możliwość składowania kopii zapasowych nawet w pięciu lokalizacjach, włączając w to dyski lokalne, NAS, SAN, taśmy oraz sprawdzony i bezpieczny magazyn Acronis Cloud Storage.

Skalowalne zarządzanie

Zmniejsza koszty i nakład pracy działów IT tworząc i przywracając kopie zapasowe wszystkich środowisk pracy za pomocą przyjaznej dla ekranów dotykowych konsoli zarządzającej dostępnej w poziomu przeglądarki internetowej.

Innowacyjna ochrona danych

Zabezpiecza systemy przed atakami typu ransomware dzięki zastosowaniu Acronis Active Protection™, jedynej technologii kopii zapasowych, która wykrywa i zapobiega nieautoryzowanym operacjom szyfrowania plików i kopii zapasowych.

KLUCZOWE FUNKCJE:
Kompletna ochrona danych firmy
 Acronis Cyber Protect - Backup - Prawdziwa kopia zapasowa dysku
Prawdziwa kopia zapasowa dysku

Chroń całą swoją firmę tworząc kompletne kopie zapasowe systemu, plików i danych.
Przechowuj kopie zapasowe na wszelkiego rodzaju urządzeniach magazynujących: dyskach lokalnych, udziałach sieciowych i w chmurze.
W prosty sposób przywracaj kompletne obrazy systemu lub tylko wybrane pliki, foldery, elementy i aplikacje.

Acronis Cyber Protect - Backup - Nr 1 w dziedzinie ochrony wirtualnych serwerów
Nr 1 w dziedzinie ochrony wirtualnych serwerów

Ograniczaj ryzyko dzięki kopiom zapasowym (tworzonym bezagentowo i za pomocą agenta) maszyn wirtualnych i hostów sześciu wspieranych środowisk wirtualizacji.
Migruj systemy pomiędzy różnymi środowiskami wirtualizacji, maszynami fizycznymi (P2V, V2V, V2P i P2P) i chmurą.

Acronis Cyber Protect - Backup - Migawki magazynowe SAN
Migawki magazynowe SAN

Zaawansowane

Ogranicz wpływ procesu tworzenia kopii zapasowej na twoją infrastrukturę przekierowując tworzenie migawek kopii zapasowej maszyn wirtualnych VMware® do magazynu NetApp SAN.

Acronis Cyber Protect - Backup - Ochrona w chmurze
Ochrona w chmurze

Zapewnij użytkownikom większą dostępność usług chroniąc skrzynki pocztowe Office 365®, maszyny wirtualne Microsoft Azure® i środowiska pracy w chmurze Amazon EC2®.
W prosty sposób migruj środowiska pracy pomiędzy różnymi chmurami, systemami wirtualnymi i maszynami fizycznymi (P2C, V2C, C2C, C2V i C2P).

Najszybsze na świecie przywracanie
Acronis Universal Restore
Acronis Universal Restore

Minimalizuj kosztowne przestoje przywracając systemy Windows i Linux na innej konfiguracji sprzętowej, włączając w to środowiska fizyczne bare-metal, wirtualne i w chmurze.

Acronis Instant Restore
Acronis Instant Restore

Ekskluzywne

Uzyskaj czasy RTO w granicach 15 sekund dzięki możliwości uruchomienia dowolnej kopii zapasowej systemu Windows lub Linux w postaci maszyny wirtualnej VMware – bezpośrednio z magazynu kopii zapasowych bez przenoszenia jakichkolwiek danych.

Acronis Cyber Protect - Backup - Przywracanie bare-metal hostów VMware ESXi i Hyper-V
Przywracanie bare-metal hostów VMware ESXi i Hyper-V

Ekskluzywne

Twórz kopie zapasowe hostów ESXi i Hyper-V i przywracaj cały system (nie tylko same maszyny wirtualne) na tym samym lub zupełnie innym sprzęcie.

Acronis Cyber Protect - Backup - Zautomatyzowane zdalne przywracanie bare-metal
Zautomatyzowane zdalne przywracanie bare-metal

Ekskluzywne, zaawansowane

Zmniejsz czasy RTO dla lokalizacji i systemów zdalnych wykorzystując nośnik ratunkowy i przywracając serwery przez sieć WAN. Automatyzuj i planuj przywracanie modyfikując nośnik ratunkowy za pomocą skryptów

Elastyczne opcje składowania kopii
Acronis Cyber Protect - Backup - Dyski lokalne, NAS, SAN
Dyski lokalne, NAS, SAN

Zmniejsz czasy RTO dla pojedynczych systemów i przyspiesz granularne przywracanie dzięki obsłudze dowolnych lokalnych i sieciowych magazynów dyskowych. Brak konieczności uruchamiania dodatkowych serwerów.

Acronis Cyber Protect - Backup - Napędy taśmowe, autoloadery i biblioteki taśmowe
Napędy taśmowe, autoloadery i biblioteki taśmowe

Zaawansowane

Zachowaj zgodność z polityką tworzenia kopii danych firmy i wymaganiami na wypadek awarii. Zapisuj kopie lokalnie lub na centralnych napędach taśmowych z obsługą zarządzania nośnikami, rotacji taśm i reguł retencji.

Acronis Cyber Protect - Backup - Magazyn Acronis Cloud Storage
Magazyn Acronis Cloud Storage

Zabezpiecz się na wypadek dowolnej awarii i zachowaj kontrolę nad lokalizacją przechowywania twoich kopii zapasowych . Zapisuj kopie w jednym z 14 bezpiecznych i niezawodnych centrów danych Acronis w chmurze.

Acronis Cyber Protect - Backup - Deduplikacja na poziomie bloków o różnym rozmiarze
Deduplikacja na poziomie bloków o różnym rozmiarze

Zaawansowane

Ogranicz wykorzystanie sieci oraz miejsca w magazynie danych i chroń więcej systemów korzystając z wydajnej globalnej deduplikacji.

Intuicyjne i skalowalne zarządzanie
Centralna konsola zarządzająca w przeglądarce internetowej w Acronis Cyber Protect - Backup
Centralna konsola zarządzająca w przeglądarce internetowej

Zmniejsz nakłady pracy działu IT dzięki przyjaznej dla ekranów dotykowych konsoli zarządzającej dostępnej z poziomu przeglądarki internetowej. Zmniejsz czasy RTO poprzez dostęp do konsoli zarządzającej z dowolnego urządzenia, w tym również z urządzeń mobilnych.

Administracja oparta na rolach w Acronis Cyber Protect - Backup
Administracja oparta na rolach

Zaawansowane

Udostępnij działowi IT możliwość ochrony zdalnych oddziałów firmy z funkcjami zarządzania i przydzielania ról administracyjnych.

Modyfikowalne panele informacyjne w Acronis Cyber Protect - Backup
Modyfikowalne panele informacyjne

Zaawansowane

Zmniejsz czas reakcji i błyskawicznie rozwiązuj problemy dzięki niestandardowym panelom kontrolnym pozwalającym na szybkie podejrzenie co się dzieje w infrastrukturze.

Zaawansowane raporty w Acronis Cyber Protect - Backup
Zaawansowane raporty

Zaawansowane

Korzystaj ze standardowych i niestandardowych raportów, które wskazują nieprawidłowości w twojej infrastrukturze.

Innowacyjna ochrona danych
Acronis Active Protection™ dostępne w Acronis Cyber Protect - Backup
Acronis Active Protection™

Ekskluzywne

Chroń dane przed atakami ransomware dzięki funkcji wykrywania podejrzanych działań. Dotyczy to działań na danych, plikach kopii zapasowych i aplikacjach do tworzenia kopii zapasowych.

Dowiedz się więcej

Acronis Notary™ dostępne w Acronis Cyber Protect - Backup
Acronis Notary™

Zaawansowane, ekskluzywne

Zyskaj większą zgodność z przepisami i pewność przywracalności kopii zapasowych zapewniając zgodność z blockchain oraz autentyczność plików kopii.

Dowiedz się więcej

Acronis ASign™ dostępne w Acronis Cyber Protect
Acronis ASign™

Zaawansowane, ekskluzywne

Ograniczaj błędy w przepływie informacji z użytkownikami, dostawcami i klientami uwierzytelniając pliki podpisem cyfrowym blockchain.

Silne szyfrowanie kopii w Acronis Cyber Protect - Backup
Silne szyfrowanie

Zwiększ bezpieczeństwo swoich danych dzięki szyfrowaniu kopii zapasowych i metadanych algorytmem AES-256 oraz zabezpieczeniu hasłem.

 

# Nasze kategorie
Pozostałe w tej kategorii