Proget zapewnia bezpieczeństwo i ochronę urządzeń mobilnych dla twojej firmy

Proget jest polskim rozwiązaniem klasy EMM (Enterprise Mobility Management) do zarządzania flotą firmowych urządzeń mobilnych. Wyróżnia go prosta i intuicyjna konsola administracyjna, która jest dostępna w kilku językach.

Funkcjonalność Proget:

 

Kontrola aplikacji

 

Kontrola aplikacjiDzięki wykorzystaniu Proget zyskujesz pełną kontrolę nad aplikacjami na urządzeniach mobilnych. System pozwala w bezpieczny sposób dostarczyć skonfigurowane aplikacje. Mogą one pochodzić zarówno ze sklepu z aplikacjami jak i z pliku. Administrator może decydować czy aplikacja ma zostać zainstalowana automatycznie, czy też ma być dostępna w służbowym sklepie z aplikacjami, gotowa do ściągnięcia przez użytkownika. Ważnym aspektem zarządzania, jest również możliwość ustalenia w jaki sposób mają się aktualizować aplikacje. Administrator może wymusić, aby aplikacje przez niego dostarczone były zawsze w najnowszej dostępne wersji, co często pozwala uniknąć niepotrzebnych problemów z ich działaniem.

Zarządzanie urządzeniami

 

Zarządzanie urządzeniamiProget pozwala na wprowadzenie zaawansowanych polityk bezpieczeństwa na urządzeniach, oddając użytkownikom możliwość korzystania z urządzeń zgodnie z zasadami wprowadzonymi przez administratora systemu. System pozwala również na dodawanie profili zawierających dodatkowe konfiguracje takie jak: kontakty służbowe, lokalizacja, tryb kiosk, MTP, Geofencing, itd. Zarówno polityki jak i profile mogę być przypisywane do grup jak i poszczególnych urządzeń. Administrator może również wykonywać szybkie akcje na urządzeniach takie jak: blokada urządzenia, usuwanie danych służbowych, przywracania do ustawień fabrycznych, zdalny pulpit.

Audyty i raporty

 

Audyty i raportyPlatforma Proget pozwala na skatalogowanie wszystkich urządzeń, które są podłączone do systemu. Administratorzy mogą wprowadzać i uzyskiwać szczegółowe dane dotyczące urządzeń objętych ochroną. System posiada możliwość dodawania własnych informacji dotyczących urządzeń, co pomaga w prowadzeniu bieżącej historii urządzeń. System posiada również zaawansowany moduł raportów. Dzięki niemu administrator może wygenerować raport z dowolnych danych z systemu, wraz z możliwością skonfigurowania cyklicznego raportowania i wysyłania danych na wskazane skrzynki e-mail.

Konteneryzacja

 

Zarządzanie urządzeniamiProget jest w stanie stworzyć na urządzeniach dedykowaną strefę służbową. Pozwala to dostarczyć na urządzenia osobną przestrzeń na dane służbowe. Dzięki temu administratorzy są w stanie zarządzać i monitorować dostarczone dane służbowe, jednocześnie zapewniając prywatność użytkowników. Konteneryzacja sprawdza się idealnie w scenariusz w którym użytkownik chce wykorzystać swoje prywatne urządzenie jako narzędzie do pracy, czyli w modelu BYOD – Bring Your Own Device.

 

Integracje Proget

 

Integracje systemu Proget

 

Android system

Android stworzony dla biznesu. Pozwala na stworzenie urządzeń w całości służbowych lub na podział urządzania na przestrzeń prywatną (…)

Więcej informacji

Samsung Knox

Zestaw usług od Samsung. Pozwala wprowadzić dodatkowe możliwości szybkiego zdalnego wdrożenia urządzeń oraz rozszerzyć możliwości zarządzania (…)

Więcej informacji

Apple

Proget pozwala na połączenie serwera do zarządzania z usługami Apple Business Manager oraz Apps and Books. Pozwala to na szybkie wdrożenia (…)

Więcej informacji

Proget – cechy unikalne
Proget Inne rozwiązania
Intuicyjna i przejrzysta konsola administracyjna, która zapewnia możliwość szybkiej konfiguracji urządzeń
Blokada aplikacji w ruchu, czyli biała lista aplikacji gdy urządzenie się przemieszcza
Automatyczna aktualizacja systemu i aplikacji zarządzającej do najnowszej wersji
Knox Mobile Enrollment zintegrowany wewnątrz konsoli administracyjnej
MTP (Mobile Threat Prevention) automatyczne reakcje na incydenty bezpieczeństwa

 

Filmy o Proget
# Nasze kategorie
Pozostałe w tej kategorii