Niezwykle zrównoważone rozwiązanie zapewniające skuteczną ochronę

 

ESET Protect

Platforma ESET PROTECT to najbardziej zaawansowane na świecie rozwiązanie do zapobiegania zagrożeniom. Dzięki połączeniu najnowszej specjalistycznej wiedzy i usług opracowanych na bazie wieloletniego doświadczenia oferuje ona kompleksowe cyberbezpieczeństwo dla przedsiębiorstw.

Kanały informacyjne, raporty APT
INFORMACJE NA TEMAT ZAGROŻEŃ

Szczegółowe i przydatne dane przekazywane przez uznane na całym świecie laboratorium ESET, uzyskiwane poprzez kanały informacyjne i raporty, które zabezpieczą Twoją organizację przed atakami typu APT, botnetami i innymi zagrożeniami.

Usługi ochrony, wykrywanie i reagowanie
WYKRYWANIE I REAGOWANIE

Maksymalny poziom ochrony, kompleksowe zarządzanie zagrożeniami oraz szczegółowy wgląd w środowisko IT dzięki najbardziej kompleksowym funkcjom ESET umożliwiającym wykrywanie zagrożeń i reagowanie.

Zaawansowane funkcje ochrony przed zagrożeniami, ochrony aplikacji w chmurze, uwierzytelniania, szyfrowania oraz zarządzania podatnościami

ROZSZERZONY ZAKRES OCHRONY

Dodatkowe warstwy zabezpieczeń obejmujące opartą na chmurze ochronę przed ukierunkowanymi atakami i nowymi typami zagrożeń, zwłaszcza ransomware. Dedykowana ochrona dla pakietów biurowych obsługiwanych w chmurze oraz rozwiązania uwierzytelniania wieloskładnikowego i szyfrowania w celu udoskonalenia ochrony dostępu. Aktywne śledzenie i usuwanie luk w zabezpieczeniach systemów operacyjnych i aplikacji.

Bezpieczeństwo poczty, SharePoint, stacji roboczych
i serwerów plików

NIEZBĘDNA OCHRONA

Wielopoziomowe funkcje zapobiegania i wykrywania zagrożeń oparte na wyjątkowych technologiach ESET, które współpracują ze sobą w celu zapewnienia ochrony stacji roboczych, urządzeń, serwerów plików, serwerów pocztowych oraz produktów SharePoint organizacji.

 

Porównaj rozwiązania ESET

Rozwiązania dla domu
i mikrofirm
Rozwiązania dla
biznesu
Rozwiązania klasy
Enterprise
Optymalna ochrona Twoich urządzeń podczas korzystania z Internetu. Wszechstronna ochrona firmowych zasobów, danych i sieci. Cyberbezpieczeństwo dla przedsiębiorstw z segmentu Enterprise.

 

 

Wybierz poziom zabezpieczeń odpowiedni dla Twojej organizacji

 
POLECANE
 
 

Zabezpiecz wszystkie
swoje urządzenia

ESET PROTECT ADVANCED 
ESET PROTECT COMPLETE 
ESET PROTECT ENTERPRISE
ESET PROTECT ELITE 
Najlepsza w swojej klasie ochrona stacji roboczych przed ransomware i zagrożeniami typu zero-day, wspierana przez potężne zabezpieczenia danych Kompletna, wielowarstwowa ochrona stacji roboczych, aplikacji w chmurze i poczty e-mail – najważniejszego wektora zagrożeń Pełny monitoring sieci, threat hunting oraz automatyzacja działań w razie wykrycia zagrożenia Kompleksowe zapobieganie, wykrywanie i reagowanie łączące XDR klasy korporacyjnej z pełną wielowarstwową ochroną
Konsola
Ujednolicony interfejs platformy cyberbezpieczeństwa zapewniający doskonałą widoczność i kontrolę sieci. Dostępne jako wdrożenie w chmurze lub lokalne.
Nowoczesna ochrona stacji roboczych za pomocą oprogramowania antywirusowego nowej generacji
Zaawansowana wielopoziomowa ochrona komputerów, smartfonów i maszyn wirtualnych oparta na unikalnej technologii Live Sense.
Ochrona systemów serwerowych
Ochrona w czasie rzeczywistym danych firmy przechodzących przez wszystkie ogólne serwery.
Pełne szyfrowanie dysków
Zaawansowane rozwiązanie do szyfrowania dysków systemowych, partycji i całych urządzeń w celu zapewnienia zgodności z obowiązującymi przepisami.
Sandboxing w chmurze
Proaktywna, oparta na chmurze ochrona przed zagrożeniami typu zero-day oraz nowymi, wcześniej nie wykrytymi zagrożeniami, wykorzystująca techniki uczenia maszynowego oraz analizę sandbox w chmurze.
Bezpieczeństwo aplikacji w chmurze
Proaktywna ochrona przed zagrożeniami typu zero-day i nigdy wcześniej nie widzianymi zagrożeniami, wykorzystująca uczenie maszynowe i sandboxing w chmurze.
Bezpieczeństwo poczty
Dodatkowa warstwa zabezpieczeń, chroniąca serwery poczty Exchange i IBM przed zagrożeniami przedostającymi się do sieci, oprócz standardowej ochrony stacji roboczych i serwerów plikowych.
Zawiera zaawansowaną ochronę przed atakami typu phishing, złośliwym oprogramowaniem i spamem w połączeniu z proaktywną ochroną przed zagrożeniami. Zapewnia niezawodne zarządzenie kwarantanną oraz system definiowania/filtrowania reguł.
Zapobiega oprogramowaniu ransomware i innym atakom za pośrednictwem poczty elektronicznej bez wpływu na szybkość działania usług poczty elektronicznej.
Zarządzanie podatnościami
Aktywne śledzenie i usuwanie luk w zabezpieczeniach systemów operacyjnych i aplikacji we wszystkich punktach końcowych.
Extended Detection & Response (XDR)
Dodatkowa funkcja platformy umożliwiająca proaktywne wykrywanie zagrożeń, skuteczną identyfikację nietypowych zachowań w sieci i wdrażanie na czas rozwiązań, co pozwala zapobiegać naruszeniom i zakłóceniom dla prowadzonego biznesu.
ESET Inspect, chmurowe narzędzie obsługujące XDR, zapewnia wyjątkowy przegląd zagrożeń i systemów, umożliwiając menadżerom ds. ryzyka i specjalistom ds. bezpieczeństwa przeprowadzanie szybkiej i dogłębnej analizy źródeł incydentów i natychmiastowe reagowanie.
Uwierzytelnianie wieloskładnikowe
Dodana jednym dotknięciem ekranu funkcja uwierzytelniania wieloskładnikowego oparta na urządzeniu mobilnym, która uniemożliwia tworzenie słabych haseł i chroni organizację przed nieupoważnionym dostępem do systemów.

– Możliwość odblokowania wyższego poziomu ochrony z dodatkowym rozwiązaniem EDR (powyżej 25 stanowisk).

Bezpieczeństwo w każdym sektorze

Dzięki prowadzeniu od 30 lat na całym świecie niezależnej działalności związanej z cyberbezpieczeństwem firma ESET uzyskała ogromne doświadczenie w zakresie ochrony klientów we wszystkich sektorach – i posiada również doskonałą specjalistyczną wiedzę w zakresie wielu branż i gałęzi działalności. Wykorzystanie rozwiązań ESET zapewnia dostęp do tego doświadczenia.

 

Rząd Finanse Edukacja IT
„Jestem w pełni zadowolony z rozwiązań oferowanych przez ESET i mogę z pełną odpowiedzialnością polecić tę firmę wszystkim działom bezpieczeństwa informacji w instytucjach rządowych we Francji.” „ESET Endpoint Antivirus chroni serwery i stacje robocze: jest to rozwiązanie niezwykle wydajne, bezawaryjne i zapewniające ogromne oszczędności zasobów.” „ESET daje nam pewność, że nasi uczniowie i nauczyciele mają wszystkie narzędzia niezbędne do skutecznego nauczania i nauki.” „Używając laptopów DELL z bezpłatnym rozwiązaniem ESET Smart Security nasza praca jest płynna i przyjemna, a rozwiązanie to zapewnia proaktywną ochronę.”
Chelles Town Hall
1000+ stanowisk
ERSTE Group, Austria
8000 stanowisk
Rada Szkoły Lester B. Pearson
8500 stanowisk
Acme Computer Components
18000 stanowisk
Ochrona zdrowia Przemysł Motoryzacja Historie klientów
„Rozwiązania ESET są niezwykle konkurencyjne cenowo w stosunku do innych rozwiązań dostępnych na rynku, a także wyróżniają się wszechstronnością… polecamy je wszystkim firmom dążącym do zwiększenia poziomu bezpieczeństwa.” „Największa zaleta to doskonale widoczna przewaga techniczna nad innymi produktami dostępnymi na rynku. Rozwiązania ESET zapewniają niezawodne bezpieczeństwo, co oznacza, że mogę skupić się wyłącznie na danym projekcie, wiedząc, że nasze komputery są chronione w 100%.” „Kiedyś myślałem, że to normalne, że oprogramowanie ochronne zainstalowane na komputerach spowalnia ich działanie. Jednak nie ma to miejsca w przypadku rozwiązań ESET. W niezauważalny dla nas sposób skutecznie wykonują one swą pracę działając w tle.” ESET działa w jeszcze większej liczbie sektorów. Określ swój sektor działalności i sprawdź, jak rozwiązania ESET spełnią Twe indywidualne wymagania.
Szpital Alemán, Argentyna
1690 stanowisk
Mercury Engineering
1000 stanowisk
Mitsubishi Motors Corporation,
Japonia – 9000 stanowisk
Przeczytaj więcej takich historii

 

Zaufanie największych graczy na rynku

Mitsubishi Motors T-Mobile Google Play Canon Allianz

 

ESET zapewnia odpowiedni poziom bezpieczeństwa Twojej organizacji

ESET to globalny lider w zakresie bezpieczeństwa cyfrowego, którego rozwiązania tworzone są na bazie dogłębnych badań. Firma ta ma siedzibę w UE, lecz jest obecna w 195 krajach i od 30 lat zapewnia ciągłość działania, stałe innowacje i rozwój. Dzięki wiodącym w branży działaniom w zakresie badań i rozwoju ESET zapewnia wielopoziomowe rozwiązania do zapobiegania zagrożeniom, wspierane przez potężne funkcje wykrywania i reagowania na zagrożenie, zapewniając w ten sposób zrównoważone podejście, które umożliwia rozwój jej klientów.

 

Zalety ESET

Konsola ESET PROTECT to ujednolicony interfejs platformy cyberbezpieczeństwa zapewniający doskonałą widoczność i kontrolę sieci. Dostępna jako wdrożenie w chmurze lub lokalne.

Lider w zakresie technologii

Ciągłe innowacje pozwoliły firmie ESET opracować wiele unikalnych, autorskich, wykorzystujących usługi chmurowe i wielopoziomowych technologii ochrony, które ściśle współpracują ze sobą tworząc ESET LiveSense. Produkty ESET już od 1997 roku te wykorzystują algorytmy uczenia maszynowego i są znane z wysokiego wskaźnika wykrywalności, niskiej liczby fałszywych alarmów i niewielkiego wpływu na środowisko.

Doskonałość badań

Badacze ESET bardzo aktywnie przyczyniają się do rozwoju globalnej bazy wiedzy na temat modeli zachowań cyberprzestępców MITRE ATT&CK®. Odkryli nieznane wcześniej grupy szpiegowskie, takie jak Sandworm, a ich odkrycia są prezentowane na światowych konferencjach takich jak RSA, BlueHat, BlackHat i MITRE ATT&CKcon.

Jakość obsługi klienta

Wysoka jakość obsługi klienta i usług firmy ESET jest stale potwierdzana przez jej klientów na platformach peer-to-peer takich jak G2 Crowd, TrustRadius, Capterra and Gartner Peer Insights. Za swe wysiłki mające na celu łagodzenie skutków pandemii COVID-19 firma ESET uzyskała nagrodę Tech Cares Award.

Centrum zasobów

Bądź stale na bieżąco dzięki najnowszym publikacjom – od historii klientów i białe księgi dotyczące dzisiejszych zagrożeń oraz technologii po informacje rynkowe. Traktuj centrum zasobów ESET jak swój przewodnik i dołącz do naszego świata, który łączy ze sobą pasję ze specjalistyczną wiedzą.

 

Kilka opinii analityków i użytkowników z segmentu Enterprise na temat ESET

 

AV Comparatives Leader Spring 2023
ESET to główny gracz w nowoczesnych zabezpieczeniach stacji roboczych ESET został nagrodzony w wielu niezależnych testach ESET jest najlepszym graczem w zakresie bezpieczeństwa stacji roboczych Chwalony przez klientów
na całym świecie
ESET jest jednym z oficjalnych dostawców w zakresie ochrony stacji roboczych
Dowiedz się więcej Sprawdź wyniki testów Dowiedz się więcej Czytaj recenzje Dowiedz się więcej

# Nasze kategorie
Pozostałe w tej kategorii