Scentralizowane narzędzie do zarządzania

Management center

Prosta obsługa

Konsola Stormshield Management Center pozwala w prosty i wygodny sposób wykonywać wszystkie codzienne zadania. Pozwala na monitorowanie wszystkich produktów Stormshield i zdalne zarządzanie, m.in. poprzez wdrażanie nowej konfiguracji lub wydawanie poleceń kilku urządzeniom jednocześnie.

Bezpieczne zarządzanie

Komunikacja z konsolą Stormshield Management Center odbywa się z wykorzystaniem protokołów, stanowiących standard bezpieczeństwa działających w oparciu o zaufane certyfikaty. Dzięki temu możliwa jest wymiana danych związanych z konfiguracją i bieżącą aktywnością urządzeń w czasie rzeczywistym, bez obaw o ich poufność i integralność.

Zautomatyzuj powtarzalne zadania

Dzięki Stormshield Management Center możesz skonfigurować całą topologię obejmującą bezpieczne połączenia dla kilkuset lokacji w ciągu kilku minut. Wystarczy raz wprowadzić polityki firewall, które następnie są przekazywane są do odpowiednich grup urządzeń. Dzięki temu masz więcej czasu by skupić się na dopasowaniu szczegółowych reguł dostosowanych do specyfiki poszczególnych lokacji.

Materiały do pobrania
Pobierz dokument PDF Pobierz dokument PDF Pobierz dokument PDF
Ulotka produktowa Folder Stormshield Stormshield Network Security
# Nasze kategorie
Pozostałe w tej kategorii