Rozwiązanie do ochrony zdalnego dostępu

Szukasz rozwiązania, które zaspokoi Twoje potrzeby w zakresie mobilności i bezpiecznej komunikacji między lokalizacjami? Zabezpiecz swój zdalny dostęp za pomocą naszego klienta Stormshield VPN. SSL VPN, IPsec VPN, RD IPsec VPN: wybierz formułę, która najbardziej Ci odpowiada. Korzystaj z łatwej integracji i wdrażania w złożonych środowiskach IT.

VPN zapewniający codzienną ochronę

Rozwiązanie Stormshield VPN Client umożliwia ustanawianie bezpiecznych połączeń ze złożonymi lub rozbudowanymi systemami informatycznymi i zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa. Dzięki temu rozwiązaniu, które jest łatwe w instalacji i konfiguracji dla całej bazy użytkowników, możesz skupić się na innych, ważniejszych zadaniach.

Kompleksowe, europejskie rozwiązanie zdalnego dostępu

Stormshield i TheGreenBow mają długą historię współpracy i obie firmy są zaangażowane w ciągły proces certyfikacji i kwalifikacji swoich produktów. Dzięki Stormshield VPN Client otrzymujesz europejskie, kompleksowe rozwiązanie do zdalnego dostępu. Stanowi to konkretną odpowiedź na zobowiązania prawne wrażliwych firm i organizacji, w szczególności ESO (Operatorów Usług Kluczowych) i OIV (Dostawcy Usług Cyfrowych).

Zwiększone bezpieczeństwo połączeń sieciowych

W wersji Stormshield VPN Client Exclusive rozwiązanie korzysta z trybu Always-On i automatycznie zestawia tunel VPN, jeśli terminal nie jest podłączony do zaufanej sieci zdefiniowanej wcześniej przez administratora. Zwiększa to poziom bezpieczeństwa połączeń sieciowych, ponieważ cała komunikacja będzie zawsze zgodna z polityką bezpieczeństwa zdefiniowaną na firewallu. Ponadto rozwiązanie umożliwia zachowanie bezpieczeństwa nawet w przypadku zmiany dostępu do sieci (Wi-Fi, 4G/5G, Ethernet itp.). Te funkcje znacznie poprawiają również komfort użytkowania, ponieważ użytkownicy nie muszą już martwić się o to, czy tunel VPN jest konieczny.

Silne uwierzytelnianie dla każdego użytkownika

Rozwiązanie Stormshield VPN Client stosuje silne protokoły uwierzytelniania, algorytmy i mechanizmy bezpieczeństwa. Użyj uwierzytelniania wieloskładnikowego opartego na wielu kartach inteligentnych, aby zwiększyć ochronę swoich sieci i skorzystaj z rozwiązania zgodnego ze standardem IPsec RD (Restricted Diffusion) francuskiej agencji ANSSI, aby sprostać stale zmieniającym się wymaganiom bezpieczeństwa wymagań złożonych i wrażliwych sieci.

Materiały do pobrania
Pobierz dokument PDF Pobierz dokument PDF Pobierz dokument PDF
Ulotka produktowa Folder Stormshield Stormshield Network Security
Wsparcie techniczne

Skorzystaj z bezpłatnego profesjonalnego wsparcia technicznego świadczonego w języku polskim. Dział pomocy technicznej polskiego kanału dystrybucji składa się z doświadczonych inżynierów sieciowych, gotowych do rozwiązania wszystkie problemy klientów.

Więcej informacji

# Nasze kategorie
Pozostałe w tej kategorii