G2 2024 Winter Awards – najnowsza edycja kwartalnych raportów rynkowych, która teraz zawiera aż 22 739 raportów, co stanowi aż o 10% więcej niż w wydaniu jesiennym. Teraz raporty obejmują łącznie 17 808 produktów i usług związanych z oprogramowaniem, które podzielone zostały na 1140 kategorii. G2 to największa i najbardziej zaufana platforma do przekazywania opinii na temat oprogramowania. Z platformy korzysta obecnie ponad 80 milionów osób rocznie, aby móc lepiej podejmować decyzje dotyczące oprogramowania w oparciu o recenzje użytkowników. 

Safetica zdobyła 13 nowych odznak w konkursie G2 2024 Winter Awards. Te wyróżnienia są nie tylko zaszczytem dla wybranych dostawców, którzy zdobyli wysokie noty w G2 w tym sezonie na podstawie opinii swoich klientów, ale także dla nas, dystrybutora rozwiązań w zakresie cyberbezpieczeństwa. Przyglądamy się wszystkim tym raportom i wyciągamy wnioski oraz obserwujemy kluczowe trendy zachodzące w ekosystemie G2.

Wiodąca pozycja w dziedzinie cyberbezpieczeństwa danych

W stale ewoluującym krajobrazie cyberbezpieczeństwa danych, Safetica z dumą utrzymuje pozycję lidera w zakresie rozwiązań Data Loss Prevention (DLP) i Data Discovery. Nowe odznaki są wyrazem uznania dla rozwiązań, które chronią wrażliwe informacje, jednocześnie ułatwiając wydajne procesy wykrywania danych.

Nagrody Safetica na G2 2024 Winter Awards

Globalne uznanie, lokalny wpływ

Ten rok stanowi znaczący krok dla Safetica, ponieważ ich wpływ rozszerza się globalnie. W raporcie G2 Safetica została doceniona w różnych regionach świata. Na podstawie opinii klientów z Ameryki, Indii, Azji, Pacyfiku i EMEA Safetica otrzymała liczne wyróżnienia za wysoką wydajność.

Nagrody Safetica na G2 2024 Winter Awards

Indywidualne rozwiązania dla małych firm

Safetica rozszerzyła zasięg na całym świecie, pozostając przy tym zaangażowana w bycie solidnym i niezawodnym rozwiązaniem dla małych firm. Nowe wyróżnienia podkreślają skuteczność w dostarczaniu rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa danych dostosowanych do unikalnych potrzeb firm. Historia Safetica pokazuje, że niezależnie od tego, czy jest międzynarodową korporacją, czy rozwijającym się startupem, jest zaufanym partnerem w zakresie ochrony danych.

Nagrody Safetica na G2 2024 Winter Awards

Jesteśmy podekscytowani i zaszczyceni, że możemy podzielić się naszymi osiągnięciami w najnowszym raporcie G2 Winter, w którym po raz kolejny Safetica wykazała się wyjątkową wydajnością zarówno w zakresie zapobiegania utracie danych, jak i wykrywania wrażliwych danych. Wyrażamy głęboką wdzięczność naszym niesamowitym klientom i partnerom za ich nieustające zaufanie i wsparcie. To oczywiste, że Safetica nadal jest zaufanym rozwiązaniem do ochrony wrażliwych danych.

Mirek Kren, CEO Safetica

Przyszłość bezpiecznych danych z Safetica

Safetica, zdobywając 13 nowych odznak, potwierdza swoje zaangażowanie w rozszerzaniu granic innowacji w zakresie zapobiegania utracie danych i wykrywania danych. Wiemy, że nasi klienci otrzymują wysokiej jakości produkt klasy DLP. Z rozwiązaniem Safetica każda firma może zabezpieczyć swoje dane.