ESET informuje, że otrzymał Nagrodę Doskonałości 2023 SC Award w kategorii „Najlepsza Obsługa Klienta”. Program nagród SC Award to najbardziej prestiżowy i konkurencyjny program w dziedzinie cyberbezpieczeństwa, który nagradza rozwiązania, organizacje i osoby przyczyniające się do innowacji i sukcesu w dziedzinie bezpieczeństwa informacji.

Zdobyta nagroda jest dowodem uznania dla ESET za świadczenie usług wsparcia klienta na najwyższym poziomie i przewyższanie oczekiwań, aby zapewnić, że organizacje są chronione przed zagrożeniami oraz cyberprzestępcami.

SC Awards są uznawane na całym świecie przez społeczność związaną z cyberbezpieczeństwem i jesteśmy zaszczyceni zdobyciem nagrody za Najlepszą Obsługę Klienta w tym roku. Stale rozwijamy i inwestujemy w naszą obsługę klienta, która działa poprzez dostosowanie się do lokalnych potrzeb klientów niezależnie od stref czasowych, kanałów komunikacji i języków. Zadaniem ESET jest zapewnienie klientom spokoju jako ich partner w dziedzinie cyberbezpieczeństwa i ta nagroda świadczy o zaangażowaniu i doskonałej pracy naszych zespołów wsparcia technicznego zarówno lokalnie, jak i na całym świecie.

Brent McCarty, prezes ESET w Ameryce Północnej

źródło informacji: blog Dagma