ul. Krótka 29/31
42-200 Częstochowa

+48 (34) 361 00 48
info@softkom.com.pl

|
Kategoria: /

W dbałości o najwyższą jakość swoich produktów firma Acronis stale dopracowuje ich funkcje i zwiększa łatwość ich obsługi. Wraz z programem Acronis Disk Director 11 Home oferujemy udoskonalone funkcje zarządzania dyskami i odzyskiwania partycji, dostępne w narzędziu Acronis Recovery Expert. Jeśli przydarzy Ci się awaria dysku twardego lub przypadkowe usunięcie partycji, zobaczysz, że przywracanie danych jest łatwe jak nigdy dotąd!

Acronis Recovery Expert to sprawdzone i niezawodne narzędzie do odzyskiwania dysków i partycji z danymi. Umożliwia szybkie przeciwdziałanie skutkom własnych błędów, awarii sprzętu i oprogramowania, ataków wirusów oraz niszczycielskich działań hakerów. Szybko odzyskuje usunięte lub utracone partycje. Umożliwia też niemal natychmiastowy powrót do pracy, jeśli na skutek awarii zasilania lub błędu systemu komputer przestanie się uruchamiać.

Najważniejsze funkcje

  • Odzyskiwanie usuniętych lub utraconych partycji na dysku twardym
  • Rozruch ze startowych płyt CD/DVD i dysków flash/dysków twardych USB: możliwość odzyskiwania partycji nawet w przypadku nieuruchamiania się systemu operacyjnego
  • Przyjazny interfejs — najwyższy komfort i łatwość obsługi

Uwaga: narzędzie Acronis Recovery Expert działa tylko z podstawowymi dyskami MBR.