ul. Krótka 29/31
42-200 Częstochowa

+48 (34) 361 00 48
info@softkom.com.pl

|
Kategoria: /

Narzędzie do zarządzania dyskami i partycjami zwiększające wydajność serwera

Acronis® Disk Director® 11 Advanced Server to produkt służący do przeprowadzania zaawansowanych operacji na dyskach. Zawiera pełną funkcjonalność wersji poprzednich oraz udostępnia nowe funkcje takie, jak np. obsługa dysków dynamicznych i GPT, tworzenie woluminów na kilku dyskach i wiele innych. Acronis® Disk Director® 11 Advanced Server został oparty o wielokrotnie nagradzane technologie Acronis i pozwala na przenoszenie lub łączenie partycji bez utraty danych. Minimalizuje czas przestoju serwera i zwiększa wydajność dysku.

Acronis® Disk Director® 11 Advanced Server zawiera wydajne narzędzia do zarządzania partycjami i dyskami twardymi oraz zapewnia wydajną pracę serwera. Acronis w pełni obsługuje system Windows Server 2008 R2 (włącznie z wersją Microsoft Small Business Server) jak również poprzednie wersje systemów Windows. Zapewnia dynamiczne dzielenie, łączenie, rozszerzanie, kopiowanie i przenoszenie partycji Windows oraz minimalizuje przestoje. Można przeprowadzać zaawansowane zadania edycji dysków, takie jak odzyskiwanie ważnych obszarów danych dysku oraz wyszukiwanie i zapisywanie informacji, które zostały utracone podczas awarii oprogramowania i sprzętu lub ataków wirusów.

 • Menedżer partycji

  Rozszerzanie, przenoszenie, kopiowanie, dzielenie i łączenie partycji bez utraty danych. Przyspiesza tworzenie partycji dla nowych komputerów PC.

 • Przywracanie partycji

  Odzyskiwanie utraconych lub nieumyślnie usuniętych partycji.

 • Edytor dysku

  To narzędzie dyskowe pozwala na wykonanie zaawansowanych operacji na dysku twardym, takich jak przywrócenie sektorów rozruchowych i edytowanie heksadecymalne.

 

Pozostałe funkcje:

 • Obsługa dysków dynamicznych i GPT - Pozwala na wykorzystanie wbudowanych funckji systemów operacyjnych Microsoft.
 • Zarządzanie zdalne - Zarządzanie dowolnym dyskiem z centralnej konsoli.
 • Tworzenie woluminów rozpiętych na wielu dyskach fizycznych - Duże woluminy nie są już problemem.

Więcej

 

Wykorzystaj w pełni funkcje programów Acronis

Zwiększ możliwości Acronis Disk Director 11 Advanced Server dzięki oprogramowaniu do tworzenia kopii zapasowych Acronis Backup & Recovery 10.

Oto w jaki sposób można wykorzystać menedżer dysku twardego i oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych firmy Acronis:

 • Stwórz dwie partycje na swoim komputerze: jedną dla plików systemowych i jedną dla danych.
 • Twórz obraz swojej partycji systemowej przed wprowadzeniem jakichkolwiek zmian w systemie (instalowanie nowych aplikacji lub łatek) korzystając z programu Acronis Backup & Recovery 10.
 • Twórz dzienne (lub częstsze) kopie zapasowe partycji z danymi.

Korzystając z dwóch tak świetnych produktów Acronis posiada się zawsze obraz serwera i kopię zapasową swoich danych. Tym sposobem oszczędzi się cenny czas potrzebny na przywracanie danych i ograniczy wymagania odnośnie składowania danych.

Więcej