ul. Krótka 29/31
42-200 Częstochowa

+48 (34) 361 00 48
info@softkom.com.pl

|
Kategoria: /

Acronis Backup 12.5 to najprostsze i jedno z najszybszych na świecie rozwiązań do tworzenia kopii zapasowych wszystkich twoich danych znajdujących się na systemach lokalnych, zdalnych, w chmurach prywatnych i publicznych oraz na urządzeniach mobilnych. Produkt występuje w 2 edycjach: Standard oraz Advanced.

GŁÓWNE CECHY PRODUKTU:

Kompletna ochrona danych firmy

Chroni całą swoją infrastrukturę chmury hybrydowej, łącznie z systemami fizycznymi, środowiskami wirtualnymi, aplikacjami w chmurze, stacjami roboczymi i laptopami oraz urządzeniami mobilnymi.

Najszybsze na świecie przywracanie kopii

Minimalizuje czasy RTO do sekund dzięki zastosowaniu funkcji Acronis Instant Restore™, która uruchamia dowolną kopię zapasową w postaci maszyny wirtualnej VMware lub Hyper-V, bezpośrednio z magazynu kopii zapasowych, bez konieczności przenoszenia danych czy wymogu posiadania awaryjnego sprzętu.

Elastyczne opcje składowania kopii

Zapewnia możliwość składowania kopii zapasowych nawet w pięciu lokalizacjach, włączając w to dyski lokalne, NAS, SAN, taśmy oraz sprawdzony i bezpieczny magazyn Acronis Cloud Storage.

Skalowalne zarządzanie

Zmniejsza koszty i nakład pracy działów IT tworząc i przywracając kopie zapasowe wszystkich środowisk pracy za pomocą przyjaznej dla ekranów dotykowych konsoli zarządzającej dostępnej w poziomu przeglądarki internetowej.

Innowacyjna ochrona danych

Zabezpiecza systemy przed atakami typu ransomware dzięki zastosowaniu Acronis Active Protection™, jedynej technologii kopii zapasowych, która wykrywa i zapobiega nieautoryzowanym operacjom szyfrowania plików i kopii zapasowych.

 

Kluczowe funkcje:

Kompletna ochrona danych firmy

Prawdziwa kopia zapasowa dysku

Chroń całą swoją firmę tworząc kompletne kopie zapasowe systemu, plików i danych.
Przechowuj kopie zapasowe na wszelkiego rodzaju urządzeniach magazynujących: dyskach lokalnych, udziałach sieciowych i w chmurze.
W prosty sposób przywracaj kompletne obrazy systemu lub tylko wybrane pliki, foldery, elementy i aplikacje.

Nr 1 w dziedzinie ochrony wirtualnych serwerów

Ograniczaj ryzyko dzięki kopiom zapasowym (tworzonym bezagentowo i za pomocą agenta) maszyn wirtualnych i hostów sześciu wspieranych środowisk wirtualizacji.
Migruj systemy pomiędzy różnymi środowiskami wirtualizacji, maszynami fizycznymi (P2V, V2V, V2P i P2P) i chmurą.

Migawki magazynowe SAN

Zaawansowane
Ogranicz wpływ procesu tworzenia kopii zapasowej na twoją infrastrukturę przekierowując tworzenie migawek kopii zapasowej maszyn wirtualnych VMware® do magazynu NetApp SAN.

Ochrona w chmurze

Zapewnij użytkownikom większą dostępność usług chroniąc skrzynki pocztowe Office 365®, maszyny wirtualne Microsoft Azure® i środowiska pracy w chmurze Amazon EC2®.
W prosty sposób migruj środowiska pracy pomiędzy różnymi chmurami, systemami wirtualnymi i maszynami fizycznymi (P2C, V2C, C2C, C2V i C2P).

Najszybsze na świecie przywracanie

Acronis Universal Restore

Minimalizuj kosztowne przestoje przywracając systemy Windows i Linux na innej konfiguracji sprzętowej, włączając w to środowiska fizyczne bare-metal, wirtualne i w chmurze.

Acronis Instant Restore

Ekskluzywne
Uzyskaj czasy RTO w granicach 15 sekund dzięki możliwości uruchomienia dowolnej kopii zapasowej systemu Windows lub Linux w postaci maszyny wirtualnej VMware – bezpośrednio z magazynu kopii zapasowych bez przenoszenia jakichkolwiek danych.

Przywracanie bare-metal hostów VMware ESXi i Hyper-V

Ekskluzywne
Twórz kopie zapasowe hostów ESXi i Hyper-V i przywracaj cały system (nie tylko same maszyny wirtualne) na tym samym lub zupełnie innym sprzęcie.

Zautomatyzowane zdalne przywracanie bare-metal

Ekskluzywne, zaawansowane
Zmniejsz czasy RTO dla lokalizacji i systemów zdalnych wykorzystując nośnik ratunkowy i przywracając serwery przez sieć WAN. Automatyzuj i planuj przywracanie modyfikując nośnik ratunkowy za pomocą skryptów.

Automated Bare-Metal Recovery

Exclusive, Advanced
Reduce RTOs of critical systems by automating and orchestrating the recovery by customizing the bootable media with scripting.

Elastyczne opcje składowania kopii

Dyski lokalne, NAS, SAN

Zmniejsz czasy RTO dla pojedynczych systemów i przyspiesz granularne przywracanie dzięki obsłudze dowolnych lokalnych i sieciowych magazynów dyskowych, bez konieczności uruchamiania dodatkowych serwerów.

Napędy taśmowe, autoloadery i biblioteki taśmowe

Zaawansowane
Zachowaj zgodność z polityką backupową firmy i wymaganiami na wypadek awarii zapisując kopie lokalnie lub na centralnych napędach taśmowych z obsługą zarządzania nośnikami, rotacji taśm i reguł retencji.

Magazyn Acronis Cloud Storage

Zabezpiecz się na wypadek dowolnej awarii i zachowaj kontrolę nad lokalizacją przechowywania twoich kopii zapasowych zapisując kopie w jednym z 14 bezpiecznych i niezawodnych centrów danych Acronis w chmurze.

Deduplikacja na poziomie bloków o różnym rozmiarze

Zaawansowane
Ogranicz wykorzystanie sieci oraz miejsca w magazynie danych i chroń więcej systemów korzystając z wydajnej globalnej deduplikacji.

Intuicyjne i skalowalne zarządzanie

Centralna konsola zarządzająca w przeglądarce internetowej

Zmniejsz nakłady pracy działu IT dzięki przyjaznej dla ekranów dotykowych konsoli zarządzającej dostępnej z poziomu przeglądarki internetowej. Zmniejsz czasy RTO dzięki dostępowi do konsoli zarządzającej z dowolnego urządzenia, również z tabletów.

Administracja oparta na rolach

Zaawansowane
Udostępnij działowi IT możliwość ochrony zdalnych oddziałów firmy z funkcjami zarządzania i przydzielania ról administracyjnych.

Modyfikowalne panele informacyjne

Zaawansowane
Zmniejsz czas reakcji i błyskawicznie rozwiązuj problemy dzięki niestandardowym panelom kontrolnym pozwalającym na szybkie podejrzenie co się dzieje w infrastrukturze.

Zaawansowane raporty

Zaawansowane
Korzystaj ze standardowych i niestandardowych raportów, które wskazują nieprawidłowości w twojej infrastrukturze.

Innowacyjna ochrona danych

Acronis Active Protection™

Ekskluzywne
Chroń dane przed atakami ransomware dzięki funkcji wykrywania podejrzanych działań na danych, plikach kopii zapasowych i aplikacjach do tworzenia kopii zapasowych.
Dowiedz się więcej

Acronis Notary™

Zaawansowane, ekskluzywne
Zyskaj większą zgodność z przepisami i pewność przywracalności kopii zapasowych zapewniając zgodność z blockchain oraz autentyczność plików kopii.
Dowiedz się więcej

Acronis ASign™

Zaawansowane, ekskluzywne
Ograniczaj błędy w przepływie informacji z użytkownikami, dostawcami i klientami uwierzytelniając pliki podpisem cyfrowym blockchain.

Silne szyfrowanie

Zwiększ bezpieczeństwo swoich danych dzięki szyfrowaniu kopii zapasowych i metadanych algorytmem AES-256 oraz zabezpieczeniu hasłem.